Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Odkaz na šetrné PCR testy

Odkaz na šetrné PCR testyVážení rodiče, kteří musíte opakovaně s dětmi na PCR testy,

 

velmi nás to mrzí, je to nemilé a pro děti jistě nepříjemné. Našla jsem odkaz na odběrové místo PCR testu - Covid Drive-in společnosti Gendetective, s.r.o. provádí na parkovišti Makro Černý Most odběr vzorků pro PCR vyšetření přítomnosti onemocnění Covid-19 příjemnější metodou - výtěrem z krku. Tento způsob je vhodný zvláště pro děti. Zároveň díky konceptu drive-in nemusíte vystupovat ze svého auta, odběr je uskutečněn přímo ve vozidle. Dorazit však můžete i pěšky, třeba metrem, které je od odběrového stanu pouhých 300 metrů.

Odkaz zde:

https://www.covidcernymost.cz/

 

Ještě připomínám, že od pondělí 22. 2. začínáme s distanční výukou, povinnou pro předškolní děti. Hlídejte na webových stránkách záložku PRO RODIČE - DISTANČNÍ VÝUKA. Distančně se vzdělává z důvodu nařízení karantény. A k tomu je nutná spolupráce Vás rodičů. Obdržíte tipy na tematicky zaměřené aktivity vhodné pro domácí prostředí.

Přeji všem pevné zdraví a nervy. Situace je nepříjemná pro nás všechny.

S pozdravem

Radka Mikolášková