Úvod > O školce > Mise a vize

Mise a vize

MISE

Vytváříme pro děti přirozené, bezpečné a přátelské prostředí, ve kterém je plynule a nenásilně rozvíjíme ve všech vzdělávacích oblastech s rozšířenou environmentální, multikulturní a tělesnou výchovou. Děti směřujeme k tomu, aby při opuštění mateřské školy byly osobnostmi jedinečnými, samostatnými, sebevědomými, sebejistými, tolerantními, schopnými uvažovat, tvořivě přemýšlet, majícími radost ze života a chuť učit se a poznávat okolní svět.

VIZE

Do roku 2025 chceme být efektivní, otevřená, moderní mateřská škola, která je založena na dobrých vztazích mezi dětmi, zaměstnanci a zákonnými zástupci. Pro výchovně vzdělávací práci vytvoříme bezpečné zázemí se stabilním kvalitním týmem pracovníků využívajících moderní metody, kde se děti připraví na vstup do dalšího vzdělávání, ale i na jejich budoucí život. Chceme být školou, která bude vyhledávána pro svůj individuální a vstřícný přístup, pozitivní klima a příjemné prostředí otevírající prostor celkové úspěšnosti všech účastníků výchovně vzdělávacího procesu.