Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuální situace ve školce

Aktuální situace ve školceVážení rodiče,

neboť se množí dotazy na karanténu ve školce, zde uveřejňuji podrobné informace:

Celé protiepidemické šetření konzultuji s hygienou. První pozitivní dítě přicházelo do školky přímo do zelené třídy a odcházelo domů po obědě. Druhé pozitivní dítě přicházelo do školky též přímo do zelené třídy, rodiče si ho vyzvedli v pondělí i úterý odpoledne opět v zelené třídě. Karanténa se tudíž rozšířila i na část dětí z červené třídy, které v zelené třídě byly tyto dva dny odpoledne. Tím byly eliminovány všechny možné kontakty...

Pokud bude 30 % dětí včetně personálu pozitivních nebo v karanténě, bude uzavřena celá MŠ karanténním opatřením vydaným KHS.

Uzavřít celou školku není v mé kompetenci...

Proto opět žádám rodiče dětí, které jsou v karanténě, aby mi posílali výsledky testů. Jejich výsledky ovlivní další chod školky!

V současné chvíli o žádném dalším případu pozitivity nejsem informována.

Přeji pevné zdraví!

Markéta Havelková