Úvod > Aktuality > Omezený provoz MŠ od 19. 1.

Omezený provoz MŠ od 19. 1.

zasílám informace k provozu v nejbližších dnech, které se ovšem v této nepříznivé době mohou každým okamžikem měnit. Každopádně nyní vycházím ze současného personální stavu.

Do pátku jsme bez kuchyně z důvodu onemocnění Covid-19. Vzhledem i k omezenému množství pedagogického personálu prosím o součinnost. Provoz zajistíme v omezené míře pro nezbytně nutné případy.

Od zítřka bude nutné dětem s sebou přibalit dopolední svačinu a oběd. Kvůli nedostatečné ohřívací kapacitě doporučujeme studený oběd (sendvič, ovoce, zeleninu – jako na výlet). Vše je potřeba řádně označit jmenovkou s údajem, zda se jedná o svačinu či oběd. Pitný režim zajistíme (čaj, voda).

Z těchto důvodů bude provoz zkrácen od 6:30 do 14:30 hodin.

Děti lze vyzvednout do 12 hodin před obědem a dát jim teplý oběd doma.

O přítomnosti dětí v MŠ do konce týdne mne prosím informujte nejlépe ještě dnes prostřednictvím e-mailu: mshostavice@seznam.cz.

Všechny děti budou automaticky odhlášeny ze stravování.

Pevně doufám, že se od pondělí 24. 1. situace zlepší. O případných změnách (pokud nastanou při čtvrtečním testování zaměstnanců) vás budu informovat prostřednictvím aktualit na našich webových stránkách.

Mnohokrát děkuji za pochopení a přeji všem klidný zbytek týdne a pevné zdraví!

Markéta Havelková