Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První jarní den 20. 3. 2021

První jarní den 20. 3. 2021První jarní den v roce 2021, stejně jako v roce předchozím, začíná 20. března. První jarní den (astronomické jaro, jarní rovnodennost) však v roce 2021 nastává o poznání později, než tomu bylo v roce 2020. Astronomové stanovili počátek jara v tomto roce na 10 hodin a 37 minut dopoledne. Připomeňme pro zajímavost, že na 20. březen také připadá Světový den vrabců. (Otakar Brandos)

Ahoj děti,

připravily jsme pro vás nové zábavné úkoly, které opět najdete v blízkosti školky.

Doufáme, že se vám úkoly budou líbit. Pokud se budete chtít pochlubit se svou prací, můžete nám své úspěchy posílat na adresu:  distancka.mshostavice@gmail.com

 

Dále posíláme pohádku "O Koblížkovi" pozorně poslouchejte. Zorka vám v průběhu pohádky bude dávat otázky. Klidně si video stopujte ať máte čas odpovídat :) 

Pohádka "O Koblížkovi"

 

Užijte si první jarní den.

Zdraví vaše paní učitelky.