Úvod > Aktuality > Přednáška o školní zralosti

Přednáška o školní zralosti

Dobrý den vážení rodiče předškolních dětí,

vašemu dítěti bude v letošním školním roce šest let a navštěvuje předškolní třídu. Možná jste začali přemýšlet, zda je vaše dítě připraveno na nástup do školy v příštím roce.

Z toho důvodu Vám nabízím možnost se prostřednictvím přednášky (online) zorientovat v tom, co by vaši předškoláci měli zvládat, aby první školní rok byl pro ně, co nejpříjemnější a bez obtíží zvládali nároky první třídy.

Online přednáška zaměřena na ŠKOLNÍ ZRALOST A PŘIPRAVENOST proběhne 16.12. od 17:00- 18:00 (čtvrtek) pro rodiče předškolních dětí.

Přes platformu GOOGLE MEET na kterou se připojíte pomocí níže uvedeného odkazu.

Odkaz pro připojení se na online setkání: https://meet.google.com/…isy

V průběhu přednášky prosím rodiče mít vypnuté mikrofony v závěru přednášky budete mít prostor na dotazy.

PROGRAM:

• Seznámení s pojmy školní zralost a připravenost
  • Posuzování školní zralosti
  • Nároky před vstupem do školy
  • Typy a náměty pro procvičování
  • Vaše dotazy – 20 min

Doufám, že technické podmínky budou dobré. Za případné obtíže se předem omlouvám.

S pozdravem,

Mgr. Tereza Váchová