Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování a Zahradní slavnost 17. 6. 2021

Poděkování a Zahradní slavnost 17. 6. 2021Vážení rodiče,

chtěli jsme Vám moc poděkovat za vstřícnost a omlouvání dětí z pátečního provozu, kdy jsme měli většina zaměstnanců MŠ hromadné očkování. Díky Vaší pomoci jsme krásně zvládli páteční provoz MŠ i očkování.

Chci Vás informovat, že chystáme loučení s předškoláky. Uskuteční se ve čtvrtek 17. 6. 2021. Protože je doba turbulentní a nevíme, co bude za 3 dny, natož pak za 3 týdny, konečnou podobu s dovolením budeme konkretizovat s blížícím se termínem konání. Zvažujeme více variant podle maximálního možného počtu účastníků pro venkovní akce. Dále budou upřesněny podmínky kvůli konkrétním mimořádným opatřením…. Věřte, že uděláme vše pro to, abychom si mohli užít rozloučení s předškoláky a tímto specifickým školním rokem v co největším počtu a bezpečně.

Hezký den.

Markéta Havelková a kolektiv MŠ