Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Očkování zaměstnanců MŠ

Očkování zaměstnanců MŠVážení rodiče,

nezbývá mi než vás opět požádat o spolupráci. V pátek 28. 5. 2021 půjde většina zaměstnanců MŠ Hostavice na druhou dávku očkování proti COVID-19. První dávka proběhla v termínu, kdy byla všechna školní zařízení uzavřena a druhá dávka, kterou podstoupíme po třech měsících, bohužel vychází již na plný provoz. Vzhledem k tomu, že 2/3 očkovaných mělo celkem nepříjemné vedlejší účinky, neumím si představit, jak budeme schopni zajistit celodenní provoz.

Proto vás žádám o součinnost a poprosit ty z vás, kteří máte možnost, nechte si děti v pátek 28. 5. doma. Pomůže nám, i když děti vyzvednete po obědě. Děti, které zůstanou na celý den, budou odpoledne spojeny.

Mnohokrát děkuji za pochopení a spolupráci.

Markéta Havelková a kolektiv MŠ