Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuální informace 25. 2. 2021

Aktuální informace 25. 2. 2021Vážení rodiče,

epidemiologická situace se zhoršuje celorepublikově a bohužel se to dotýká i naší MŠ.

Nyní je v karanténě zelená třída. Nově se paní učitelka z modré třídy dostala v rodině do kontaktu s pozitivní osobou. V současné chvíli je v karanténě a čekáme na výsledky PCR testu. Pokud bude test pozitivní, půjde modrá třída a další osoby, které s ní byly v kontaktu do karantény.

Z personálních důvodů (po konzultaci s KHS) budeme nuceni od pátku 26. 2. děti z modré a červené třídy spojovat na celý den.

Příští týden jsou na Praze 14 vyhlášeny „JARNÍ PRÁZDNINY“. Žádáme Vás proto o zvážení docházky Vašich dětí do MŠ.

Situace je opravdu vážná, buďte prosím zodpovědní. Nová mutace je velice nakažlivá a šíří se dramaticky rychle. Vláda jedná o možném celorepublikovém uzavření mateřských škol.

Pokud tato situace nastane, budeme co nejrychleji informovat na stránkách MŠ. Doporučuji zaregistrovat se na našich stránkách k odběru novinek a budete mít všechny informace ve svých e-mailových schránkách.

Děkuji za spolupráci

Markéta Havelková