Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adventní hra "Putování za světýlkem"

Adventní hra "Putování za světýlkem"Vážení rodiče,

rádi bychom vás touto cestou informovali o zajímavé aktivitě pro adventní čas:

Dobrý den,

mrzí nás, že jsme se nemohli potkat na plánovaném workshopu Rudolfínek. Situace není příznivá, a přestože věříme, že bude zase lépe a budeme se moci osobně setkávat přímo v naší krásné budově, snažíme se hledat cesty, jak našim malým návštěvníkům nabídnout zážitky jiným způsobem. Novinkou je naše samoobslužná adventní hra Putování za světýlkem, která nabízí šest milých zastavení v nejbližším okolí Rudolfina. Tato „bojovka“ je určená dětem 4-8 let, takže právě těm „vašim“. Nemůžete se na ni sice vydat se svou třídou, ale možná by mohla být dobrým tipem pro rodiče a děti z vaší školky, jak strávit tajuplný adventní podvečer. Písnička nebude chybět!

Více informací naleznete na našich stránkách https://www.ceskafilharmonie.cz/putovani-za-svetylkem/. Na cestu je možné se vydat kdykoli od dnešního dne až do poslední adventní neděle 20.12., ideálně v podvečer.

Pokud najdete cestu, jak pozvánku k této hře sdílet s rodiči dětí, budeme moc rádi.

 

Přeji klidný adventní čas a těším se na opravdové setkání.

 

 

Leona Hornová

Oddělení vzdělávacích programů