Aktuality > Nová struktura - nemazat > Úvod

MŠ Hostavice

• Grafika se zvířátky

O školce

Mateřská škola Hostavice je zcela novou, moderní mateřskou školou. Budova je dvoupodlažní a je navržena tak, že v jedné části jsou umístěny třídy a v druhé moderní kuchyně, technické zázemí, kanceláře a tělocvična. Kapacita školy je 112 dětí ve čtyřech odděleních.

Součástí jednotlivých oddělení jsou prostorné herny a třídy, které jsou vybaveny účelným a vkusným nábytkem s nejrůznějšími hračkami, hrami i pomůckami, aby zde byl vytvořen útulný a podnětný interiér pro každodenní pobyt těch nejmenších. Děti mají také k dispozici velkou zahradu s množstvím nápaditých herních prvků. Nově je vybavena dvěma altány, které poskytují potřebný stín. Větší altán slouží i jako venkovní učebna. Okolí školy je tiché, klidné a bezpečné. Pozemek školy těsně sousedí s nově dostavovanou vilovou zástavbou „Rodinné domy Jahodnice“. Budova je umístěna v blízkostí hostavického přírodního parku, vhodného k vycházkám i k výuce.

• widget

Všechny aktuality