Úvod > Aktuality

k 30. 5. 2019 bude na našich webových stránkách vyvěšen seznam nově přijatých dětí pro školní rok 2019/2020.

Dne 3. 6. 2019 od 16:00 se bude v MŠ Hostavice (v zelené třídě) konat schůzka s rodiči nově přijatých dětí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše nová, moderní Mateřská škola Hostavice přijme do svého kolektivu dvě učitelky/učitele.

1) na hlavní pracovní poměr

Nástup: 26. 8. 2019

Úvazek: 1,0

2) na zástup za mateřskou dovolenou

Nástup: 1. 9. 2019

Úvazek: 1,0

Platové podmínky: dle tarifní tabulky pro pedagogické pracovníky

Vzdělání: dle zákona o pedagogických pracovnících

Pro bližší informace kontaktujte, prosím, paní ředitelku na tel.: 703 494 247

________________________________________________________________________________________

SVĚTOVÁ KUCHYNĚ V NAŠÍ MŠ

Každou středu (čtvrtek) kolektiv naší školní kuchyně vymýšlí a vaří speciality z různých zemí světa.

S předškolními dětmi v průběhu školního roku „procestujeme celý svět“ v rámci dopoledního vzdělávacího bloku. Začínáme českou kuchyní, pak navštívíme naše sousedy, koukneme se dále do Evropy a následně do dalších světadílů. Tak prakticky propojíme naše mozkové buňky s chuťovými.